• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Потрібна Ваша допомога

Ви можете підтримати нашу діяльність:

‪· приймайте участь, як волонтер в реалізації проектів та програм нашої організації

‪· допомагайте в підготовці та реалізації акцій, які ми проводимо

‪· зробіть доброчинний вклад (обладнанням чи коштами) для забезпечення соціальних програм, які розробляє чи втілює ГО "Насіння Надії”

‪· внесіть кошти на рахунок ГО "Насіння Надії”: Призначення платежу: доброчинний внесок на статутну діяльність

п/р 26004082158

В Бердичівському відділенні Волинської

Філії ВАТ «Кредитпромбанк»

МФО 303741

Код ЄДРПОУ 36910968

Джерело поширення інформації НАІУ


/Files/images/banner_sos.jpg

Необхідна гуманітарна допомога*, якої потребують вимушені переселенці із зони бойових дій. Докладніше...

Урядова телефонна “гаряча лінія” (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядового контактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

Докладніше


Акція "Компютер другу"

Шановні друзі! Міжнародний благодійний фонд «Планета Взаємодопомоги» www.planetofsupport.org, Бердичівська міська громадська організація інвалідів - візочників «Стимул» та Дитячий навчально-реабілітаційний центр «Насіння Надії» запрошують Вас приєднатись до благодійної програми «Комп’ютер другу» в рамках проекту створення Центру активної соціокультурної та фізичної реабілітації інвалідів – візочників та дітей з інвалідністтю «На Рівних» в м. Бердичеві , яка триває з січня 2012 року.

Мета програми сприяти розвитку благодійності та взаємодопомоги, створити сприятливі умови для самореалізації та інтеграції в суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями, дати змогу всім громадянам долучитись до цієї програми.

В місті Бердичеві проживає біля 5000 людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них є чимало бажаючих навчатись. Але неадаптоване середовище та відсутність сучасних засобів комунікації робить їх відірваними та ізольованими від навколишнього світу. Сьогодні процес самоосвіти практично неможливий без доступу до інформаційного простору, тим більше для людей з обмеженими фізичними можливостями. В більшості не вистачає коштів на придбання комп’ютерної техніки та інших сучасних засобів комунікації.

Комп’ютери наявні майже в усіх установах та організаціях, чимало комп’ютерної техніки знаходиться і в приватному користуванні. Оскільки технічний прогрес не стоїть на місці - за недовгий термін використання ця техніка стає застарілою для використання в серйозних професійних цілях.Тому власники намагаються замінити комп’ютер на новіший, більш прогресивніший.

Нерідко постає запитання: Куди подіти старий комп’ютер?

Саме у такому випадку ми пропонуємо всім небайдужим долучитись до благодійної програми «Комп’ютер другу», в рамках проекту створення ресурсного центру для неповносправних «На Рівних», і передати свій улюблений, але вже «не новий» комп’ютер у надійні руки людей, яким він принесе радість, можливість пізнання та самореалізації.

З пропозіціями звертайтесь до адміністратора сайту. Заздалегідь вдячні, координатори проекту «На Рівних».

Придбання обладнання для клубу активної реабілітації "На Рівних".

Шановні друзі, та відвідувачі сайту!

Ми робили і робимо багато для того, щоб допомогти дітям та їх батькам не бути на одинці зі своїми проблемами. За два роки існування нашої організації ми впровадили багато програм з соціокультурної реабілітації дітей з особливими потребами.

Ми не зупиняємось, та впродовж 2012 року поставили за мету створити умови для занять з активної физичної реабілітації на базі Центру "Насіння Надії". Для цього нам потрібні тренажери та обладнання на сумму 26 461,40грн.

Постачальником обладнання може стати виробник http://www.norma-trade.poltava.ua/

Звертаемось до всіх небайдужих про допомогу в придбанні обладнання для фізичної реабілітації дітей, з особливими потребами .

Бердичівська Міськрайонна громадська організація«Навчально – реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння Надії»

Наші реквізити:
п/р 26004082158
В Бердичівському відділенні Волинської
Філії ВАТ «Кредитпромбанк»
МФО 303741
Код ЄДРПОУ 36910968

Кiлькiсть переглядiв: 1067

Коментарi