Дитині потрібна допомога

/Files/photogallery/857/1PO1.jpgМама чотирирічного Антона Бельського, Бельська Людмила Миколаївна звернулася до навчально-реабілітаційного центру для неповносправних дітей «Насіння Надії» за допомогою. Її синочку потрібні кошти на лікування, а саме Антончику необхідно пройти курс рефлектотерапії шляхом процедур голковколювання. 1 сеанс коштує 150 грн. вартість повного курсу лікування складає 18 тисяч гривень. Для родини хлопчика така сума надто велика і це спонукало рідних шукати допомоги у небайдужих людей.

Оскільки наша громадська організація є неприбутковою та існує завдяки внескам та пожертвам, Центр просить усіх небайдужих людей долучитися до збору коштів на лікування дитини.

Антону поставлений діагноз Дитячий церебральний параліч із стійким важким рухомим порушенням. Він став наслідком пологової травми, в дитини була асфіксія важкого ступеню з судомним синдромом.

Нині у хлопчика спостерігається значне погіршення стану. Поступово в дитини пропало мовлення, хлопчик не реагує на звертання, не відзивається на своє ім’я, спостерігаються розумові відхилення.

Антон Бельській нині має 4 рочки, народжений 30 січня 2010 року (друга дитина з двійні). Він не говорить, не ходить може лише повзати та інколи зіп’ятися на ніжки, коли має опору. Хоч на 3 році життя дитина могла вимовляти до 10 слів, а також мала кращий рівень розумового розвитку, до того, як хвороба почала прогресувати.

Батьки випробували всі доступні методи лікуваннях у лікарнях і центрах реабілітації, однак усе це не дало вагомих результатів. Рідні мають велику надію на курс голковколювання.

Всім, хто зацікавився долею маленького Анатона Бельського, можуть долучитися до порятунку його здоров’я.

Центр «Насіння Надії» має всі необхідні документи та медичні довідки, надані мамою хлопчика.
Кошти для лікування дитини можна переказувати на рахунок Ощадного банку: 26009300805156

Лист матері хлопчика

Дитина, Бельській Антон Миколайович, народився 30 січня 2010р. Дитина з двійні. Пологи сталися на 39 тижні вагітності. Після того, як я народила 1 дитину дівчинку, вагою 2900 г, випала пуповина 2-го плоду і мене стали перевозити в операційну і готувати до Кесаревого розтину. Коли дістали другу дитину минуло 30 хвилин, його вага становила 2880 г. Оцінка за шкалою Апгер 2-45. Період адаптації, асфіксія важкого ступеню. Судомний синдром. Три доби дитина перебувала під апаратом штучного дихання, далі стан погіршився і з пологового будинку його перевезли в швидкій допомозі під апаратом для дихання з Бердичева в обласну дитячу лікарню до реанімації для новонароджених де перебував 1,5 місяці.

24 лютого 2010р. в ЖОДЛ дитину прооперували. Діагноз: вроджена вада розвитку кишечнику, незавершений поворот кишківника. Після 1 місяця та 3 тижнів дитину виписали додому перший раз. До 4 місяців він став тримати головку, але спіткало знову, і дитина перестала приймати їжу і знову з реанімації в м. Бердичеві на кареті швидкої допомоги нас перевезли до ЖОДЛ у хірургічне відділення. 19.05.10р. був знову прооперований. Діагноз: заворот тонкої кишки.

Весь час перебування вдома, був дуже неспокійний , багато плакав. З 17 червня 10р. перебували в лікарні «Охмадит» на обстеженні в 5 місяців проковтнув зонд і виявили гастрит.

Після того, як пролікували гастрит, дитина заспокоїлась , перестала плакати і ми почали лікувати неврологію.

Лікувалися в Житомирі, Києві, Трускавці, Сваляві, Одесі та в Бердичівському центрі реабілітації.

На 3 році життя дитина починала говорити (до 10 слів) і розумово був кращий, як зараз.

Поступово в нього пропала мова, перестав реагувати на своє ім’я і виконувати будь-які команди. Нам навіть сказали, що в нього АУТИЗМ.

На даний час дитина може повзати, як зайчик, біля опори встає з підлоги на ноги, не говорить, не ходить, а вже має 4 роки і 3 місяці.

Куди ми тільки не звертались, але нам допомогти погодився лікар-рефлексотерапевт (голкотерапія). Сказав, що результат буде тільки після 6 місячного курсу лікування.

Один день коштує150 грн. Нам потрібно 18 тисяч гривень. Цей лікар працює в центрі реабілітації в Києві, що знаходиться за адресою: вул. Богатирська 30. Будемо вдячні за підтримку.

Кiлькiсть переглядiв: 594

Коментарi